İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00
  • Yilmaz Ev Consept'e Hoşgeldiniz...

İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00

Her ayrıntıda lezzet için bizim sırrımız teknolojimiz.

Yemek hazırlamayı eğlenceli kılmak ve mükemmel sonuçlar almanızı sağlamak için en iyileri bir araya getirdik. Üstün tasarım, sofistike teknoloji ve yıllara dayanan deneyim… Bosch mutfak ürünleriyle; en zor soslardan, nefis tatlılara ve taze sıkılmış meyve sularına kadar her şeyi hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Geniş aksesuar yelpazesi – Sınırsız fikir ve tarifler

Nefis kek karışımları, kremalı çorba, ev yapımı makarna veya ince kesilmiş sebzeleri hazırlamak artık sorun değil. Bosch mutfak makinelerinin geniş aksesuar yelpazesi sayesinde kendi mutfağınızın şefi olacaksınız.

Küçük ama çok marifetli: Kompakt mutfak robotları.

En küçük mutfaklarda bile Bosch kompakt mutfak robotlarına mutlaka yer vardır. Pratik depolama çekmeceleri sayesinde aksesuarlarına kolayca ulaşabilir, mutfağınızda saklama alanından tasarruf edebilirsiniz.

Güç, tasarım, kalite…Hepsi bir arada!

Güçlü, ergonomik ve işinin ehli el blenderleri ile hazırladığınız yemeklere herkes hayran kalacak. Keskin bıçakları, son derece güçlü motoru ve özel aparatları sayesinde her türlü karıştırma ve çırpma işlerini kolaylıkla yapabileceğiniz Bosch el blenderleri ile mutfakta işiniz çok kolaylaşacak.

Çalkalanmış değil, çırpılmış: Bosch el mikserleri.

El mikserlerimiz son derece ergonomik olarak tasarlandığı için elinize mükemmel bir şekilde oturur, bu sayede her türlü karışımı hızlı ve kolay bir şekilde yorulmadan hazırlayabilirsiniz.

Küçük malzemeler, mükemmel sonuçlar.

Bosch doğrayıcılar güçlü performansları ile malzemeleri hızlı bir şekilde doğar ve parçalar, mikrodalga kullanımına uygun haznesi ile size zaman kazandırır. Ayrıca temizliği de oldukça pratiktir, işiniz bittiğinde bulaşık makinesine yerleştirmeniz yeterli.

Evde kıyma hazırlamak artık çok kolay!

Bosch kıyma makineleri, bir çok fonksiyonuyla sadece etleri kıymakla kalmaz, rendeleme ve dilimleme aksesuarları sayesinde bir mutfak robotunun konforunu sunar. Sosis ve içli köfte yapmaya yarayan özel aparatları sayesinde değişik damak zevklerine hitap eden çeşit çeşit yiyeceklerin hazırlanmasını çok pratik hale getirir.

Güç ve performans konusunda hassas olanlar için yapılmıştır.

Bosch yiyecek hazırlama ürünlerini sizlere sunmadan önce en küçük detaya kadar test eder ve geliştiririz. Bu nedenle, mutfak makinelerimizin güçlü motoru ile hamur yoğurmak çocuk oyuncağı olur, son derece keskin bıçaklarımız, yıllar boyunca tüm malzemeleri zahmetsizce doğramaya ve karıştırmaya devam eder. Şık tasarımları ve pratik kullanımlarıyla ilk kullandığınız andan itibaren onlardan vazgeçemezsiniz.

Top