İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00
  • Yilmaz Ev Consept'e Hoşgeldiniz...

İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00

Göz alıcı, parlak ve bakımlı saçlar garantimiz altında.

Sağlıklı bir insanın saç derisinde 150.000 civarında saç teli vardır. Bosch saç bakım ürünleri, saçınıza oldukça nazik davranır ve kolayca şekillendirmenize yardımcı olur. Saçınızı ister kurutmak, şekillendirmek veya düzleştirmek isteyin, profesyonel sonuçlara kısa sürede ve saçınıza zarar vermeden ulaşacaksınız.

Saç şekillendirmede en güçlü yardımcınız: Bosch saç kurutma makineleri

Saç kurutma makinelerimiz yalnızca saçınızı özellikle nazik biçimde kurutmakla kalmaz, aynı zamanda saçınızı tam istediğiniz gibi şekillendirmenize de yardım eder.

Hayalinizdeki saç modelini yaratmak için tek bir cihaz yeterli: Bosch saç düzleştiricileri

İster saçınızda bir değişiklik yapıp düzleştirmek, ister kısıtlı zamanda saçınızı şekillendirmek isteyin, saç düzleştiricilerimiz ile istediğiniz tarzı anında yaratabilirsiniz. Eşit ısı dağılımını sağlayan dayanıklı plakalar saçınızı korur ve şekillendirme sırasında size zaman kazandırır.

Muhteşem bukleler ile baş döndürün: Bosch saç maşaları

Bosch saç maşaları ile istediğiniz zaman göz alıcı bukleler yaratabilirsiniz. Saç maşasını saç tipiniz için uygun sıcaklığa ayarlayarak zarar vermeden şekillendirirken, Quattro-Ion teknolojisi de saçınızda elektriklenmeyi önler, ipeksi görünüm ve parlaklık sağlar.

Trend ne olursa olsun göz alıcı saçlar için

Trend ister kahküllü dümdüz saçlar, ister muhteşem bukleler veya kısacık kesilmiş bir model olsun -Saç kurutma makinelerimiz, düzleştirici ve maşalarımız ile saçınızda istediğiniz modeli yaratmak, şekillendirmek ve profesyonel sonuçlara kısa sürede ulaşmak mümkün oluyor.

Top