İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00
  • Yilmaz Ev Consept'e Hoşgeldiniz...

İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00

Bosch ankastre ürünler: Teknoloji ve tasarımın mükemmel birlikteliği

Herkesin bir mutfaktan beklediği şeyler farklıdır. Bosch Ev Aletleri, size ihtiyaçlarınız doğrultusunda alternatif çözümler sunar. Ankastre fırınınızı ister mutfak tezgahınızın altına yerleştirebilir, ister duvar ünitenize entegre edebilirsiniz. Eğer mutfağınızda alanınız kısıtlıysa 45 cm kompakt ürünlerimiz sizin için ideal çözüm olabilir. Hangi ürünü seçerseniz seçin değişmeyen tek şey mükemmel pişirme sonuçları olacaktır.

Set üstü ocaklar: Bağımsız tasarım, mükemmel teknoloji.

Tercih ettiğiniz indüksiyonlu Bosch set üstü ocakları mutfak tezgahınıza monte edebilir, ada tezgahlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı bir lezzet keşfetmek isterseniz Asya mutfağının vazgeçilmezi olan wok ocak gözü gibi 30-40 cm genişliğindeki domino set üstü ocaklarımıza mutfağınızda yer verebilir ve altındaki fırından kumanda edebilirsiniz. Tercihiniz kendinden kumandalı set üstü ocak olursa, ocağınızı fırından bağımsız kullanabilirsiniz.

Solo fırınlar, yemeklerinize lezzet katıyor.

Bosch solo fırınlar ile mükemmel pişirme sonuçlarının ve mutfaktaki rahatlığın tadını çıkarın. İster turbo, ister multifonksiyonel olsun size en uygun solo fırını seçin ve yemek pişirmenin keyfine varın. %100 Bosch kalitesi ile pişireceğiniz yemeklerinizin misafirlerinizden övgü alacağından emin olabilirsiniz.

Bosch buhar destekli fırınlarla yiyeceklerinizin aroması ve besin değerleri kaybolmasın

Lezzetli ve daha sağlıklı yemekler için Bosch buhar destekli pişirme özelliğine sahip fırınları tercih edebilirsiniz. Böylece her zaman hem mümkün olan en iyi pişirme sonuçlarını alırsınız hem de yiyeceklerinizin aromasını ve besin değerlerini korumuş olursunuz. Yemeğinizi ister leziz ve sulu, ister gevrek ve kızarmış olarak hazırlayın, buhar sayesinde yemekleriniz oldukça lezzetli ve sağlıklı olur. Ayrıca buhar destekli fırınlarımız son derece pratik bir kullanıma sahiptir – entegre su tankı sayesinde pişirme sırasında su koymanıza gerek yoktur.

Zamandan tasarruf etmek isteyenler için Bosch mikrodalga fırınlar

Isıtma, pişirme ve buz çözme işlemleri Bosch mikrodalga fırınlarla çok daha hızlı gerçekleşir. Üstelik Bosch mikrodalga fırınlar çok sayıda fonksiyonu sayesinde hayatınızı kolaylaştırır ve harikalar yaratmanıza yardımcı olur. Aceleniz olsa bile mükemmel pişirme sonuçları her zaman garantimiz altında.

Misafirleriniz sofrada görmeden balık pişirdiğinizi anlamayacak.

Kızartma, ızgara ya da buharlı pişirme… Terchiniz ne olursa olsun, Bosch davlumbazlar etkileyici emiş gücüyle her türlü yemek kokusunu yok eder, mutfağınızın havasının hep temiz olmasını sağlar. Mutfağınız küçük veya büyük olsun, Bosch davlumbaz ve aspiratörler en iyi havalandırmayı sessiz ve en etkili biçimde yapar.

Mutfağınızdaki joker oyuncu: Bosch sıcak tutma çekmeceleri

Sıcak tutma çekmeceleri yemekleri ve tabakları sıcak tutmaktan çok daha fazlasını yapar. Bosch sıcak tutma çekmecesi ile yavaş pişmesi gereken etleri pişirebilir, yiyeceklerinizin buzunu sağlıklı bir şekilde çözdürebilir, yoğurt yapabilir veya mayalı hamurları kabartabilirsiniz. Mutfağınızın tamamlayıcısı Bosch sıcak tutma çekmecelerini ayrı olarak ya da bir Bosch fırının altına kombine ederek kullanabilirsiniz.

Mükemmel sonuçlara ulaşmanın en kolay yolu

Yemek pişirmeyi daha kolay ve keyifli bir hale getirmek için ürünlerimiz zorlu test süreçlerinden geçer. Yeni bir ürün fabrikamızdan çıkmadan önce en küçük vidasına kadar her parçası binlerce dayanıklılık ve kalite testine sokulur. Sadece yüksek standartlarımıza %100 uyan ürünler sizlerin kullanımına sunulur.

Top