İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00
  • Yilmaz Ev Consept'e Hoşgeldiniz...

İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00

Alıştığınız mükemmel kahve tadı: Her fincanda aynı kalite

Mis gibi kokan bir fincan filtre kahve, lezzetli bi espresso veya köpüğü üzerinde latte macchiato… Bosch tam otomatik kahve makinesinin geliştirilmiş pişirme teknikleri ve filtre kahve makinelerimizin yenilikçi teknolojisi sayesinde ilk fincandan son fincana kadar mükemmel kahve keyfini yaşayın. Kahveniz hep içmek istediğiniz gibi olacak.

Evinizin konforunda mükemmel kahve ve espresso keyfi

Barista teknolojisi sayesinde Bosch tam otomatik kahve makineleri en iyi aroma ve dayanılmaz kremayı her fincanda mükemmel biçimde birleştirir. İster espresso, ister cappuccino, ister latte macchiato olsun: Bosch tam otomatik kahve makineleri yalnızca birkaç basit adımda en leziz kahveleri hazırlar.

Evimde hep kahve kokusu olsun diyenler için: Bosch filtre kahve makineleri

Her fincan kahvenin tadını tam olarak çıkarmanızı sağlamak için filtre kahve makinelerimizi akıllı teknoloji ve fonksiyonlarla donattık. Bu fonksiyonlar sayesinde kahvenizi yalnızca mükemmel lezzetle hazırlamakla kalmaz aynı zamanda iki kısımlı ısıtma ve sıcak tutma sistemi DualHeating teknolojisi ile de her zaman ideal sıcaklıkta tutabilirsiniz.

Kahvesini kendi öğütmeyi sevenler için

Bir kahvenin aromasını tam olarak verebilmesi için çekirdeklerin taze taze çekilmesi çok önemlidir. Bosch kahve öğütücüleri de aroma ve dolgun bir kahve lezzeti için her kahve çekirdeğinin hakkını verir

Kahve yapmak bir sanattır. Sanatçılarımızı tanıma zamanı geldi!

Bir barista için kahve hazırlamak bir sanattır. Çünkü baristalar kahve makinesini mutlak bir güvenle kullanır ve büyük bir hassasiyet ve dikkatle kahvenizi hazırlar. Siz de Bosch tam otomatik espresso ve filtre kahve makineleri ile evinizde bir barista ustalığında kahve yapabilir, kahve keyfini evinizin konforunda çıkarabilirsiniz.

Top