İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00
  • Yilmaz Ev Consept'e Hoşgeldiniz...

İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00

Kızarmış ekmeğin yanında
ne içmek istersiniz?

Günün en önemli öğününü aynı zamanda en lezzetli öğünü haline getirmek ister misiniz? Yenilikçi teknolojileri sayesinde kahve makinelerimiz, ekmek kızartma makinelerimiz, su ısıtıcılarımız ve çay makinelerimiz harika bir kahvaltı için yanınızda.

Evdeki barista

Bosch tam otomatik espresso makineleri, filtre kahve makineleri ve kahve öğütücüleri, güne bir fincan kahve ile başlamak isteyenlerin en büyük yardımcısı.

Keyifli bir sabah kahvaltısı için Bosch ekmek kızartma makineleri

Bosch ekmek kızartma makineleri, ekmekleri eşit biçimde kızartır. Yenilikçi teknolojimiz sayesinde her dilim ekmek tam da sizin istediğiniz gibi çıtır çıtır olur, ne az ne de fazla

Buna tost makinesi demek haksızlık olur.

Bosch tost makinelerini sadece tost yapmak için değil, iki ayrı termostatı sayesinde aynı anda ızgara ve ısıtma amaçlı da kullanabilirsiniz. Tırtıklı ve düz yüzeyler, tost, et ve ızgara yemekler için ideal pişirmeyi sağlar. Böylece sağlıklı ve az yağlı yemekler yapabilir, kolayca çıkarılan özel kaplamalı plakaları bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Sıcak suyunuz her zaman hazır: Bosch su ısıtıcıları

İster çay ister kahve için, yeni güne hazırlanırken Bosch su ısıtıcıları sıcak suyunuzu hazırlasın, siz de keyifli bir kahvaltının tadını çıkarın.

Çaylar hazır hem de tek tuşla!

Bosch çay makineleri ile çayınız her zaman taze ve sıcak olur. Ekstra büyük süzgeç ve demliği, sıcak tutma ve otomatik kaynatma fonksiyonları sayesinde kalabalık arkadaş toplantılarınızda çay keyfinin süresini uzatın.

Son damlasına kadar sıkın: Bosch katı meyve sıkacakları

Artık taze meyve ve sebze sularını çok daha kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Bosch katı meyve sıkacakları, özellikle güçlü motorlarıyla meyve ve sebzeleri bütün olarak sıkıyor, ince mikro süzgeci sayesinde mümkün olan en fazla suyun elde edilmesini sağlıyor.

Harika bir kahvaltı hazırlamak mı? Çok kolay.

Nar gibi kızarmış ekmekler, sıcacık çay ve dumanı tüten nefis bir kahve için Bosch’tan kahvaltı hazırlamanıza yardımcı ev aletleri… Taze kahveler için otomatik ve filtre kahve makinelerimizi, tam kıvamında bir çay ve istediğiniz zaman sıcak su için çay makinelerimiz ve su ısıtıcılarımızı, çıtır çıtır ekmekler için ekmek kızartma makinelerimizi mutlaka deneyin.

Top