İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00
  • Yilmaz Ev Consept'e Hoşgeldiniz...

İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00

Teraziyi nasıl dengeleyeceğimizi biliyoruz: Kalite, rahatlık ve tasarımla.

Bosch banyo tartıları yalnızca tam kilonuzu göstermekten çok daha fazlasını yapabilir. Örneğin modern tasarıma sahip analiz tartılarımız 10 farklı kişinin bilgilerini tutabilir, vücut yağ ve su oranı, kemik kütlesi ve kas ölçümü hakkında detaylı bilgiler verebilir. Böylece sağlıklı şekilde kilo vermek isteyenler kilo ve yağ-kas oranını kolayca takip edebilir.

Kesintisiz sıcak su keyfi: Bosch ani su ısıtıcı ve termosifonlar

Ani su ısıtıcılarımız ve termosifonlarımız size hızlı, etkili ve güvenilir biçimde sıcak su sağlar. Banyoda, duşta ve mutfakta her istediğiniz zaman sıcak suyun keyfini çıkarın.

Daha az tüketim, daha verimli çalışma: Bosch klimalar

Bosch klimalarla, dört mevsim boyunca dilediğiniz ortam ısısını kolaylıkla elde edersiniz. Yeni Bosch klimalar, Wi-Fi bağlantılı modülü sayesinde akıllı telefon ve tabletlerden kumanda edilebiliyor. Böylece siz daha yoldayken klimanızın sıcaklık ayarını yapabilir, evinizi tam da istediğinizsıcaklıkta bulabilirsiniz. Yenilikçi teknolojilerimiz sayesinde, 4 mevsim dilediğiniz iklimde yaşarken, hem doğayı hem de bütçenizi korursunuz.

Her zaman taze: Bosch su sebilleri

Bosch su sebilleri ile anında sıcak veya soğuk su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Gizli damacana bölümlü ürünler ile belinize zarar vermeden damacanayı yerleştirebilir, estetik görünümü ile mekanlara şıklık katabilirsiniz.

Ev konforu Bosch ile başlar.

Ev konforu ürünlerimiz, rahatınızı sağlamak ve evinize konfor katmak için tasarlanmıştır. Örneğin, banyo tartılarımız ile vücut yağ-kas durumunuzu kolaylıkla takip etmenizi sağlarken, klimalarımız ile evinizde ısınma ve soğutma sorununuza en verimli çözümü sunuyoruz.

Top