İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00
  • Yilmaz Ev Consept'e Hoşgeldiniz...

İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00

Yüksek performans, tasarruf ve sessizlik… Aradığınız tüm özellikler bir arada

Bosch, her türlü zemin için doğru çözümü yüksek performanslı ve tasarruflu ürünleriyle sunar. Elektrikli süpürgelerimiz, sizin ve evinizin ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiştir. Bu sayede halılarınızı ve ahşap zeminleri nazikçe temizler, mükemmel temizliğin tadını çıkarırsınız. Kullanımı kolay ve enerji tasarruflu elektrikli süpürgelerimiz arasında size en uygununu bulacaksınız.

Toz torbasız elektrikli süpürgeler: Güçlü ve son derece hafif.

SensorBagless™ teknolojisi sayesinde minimum bakım gerektiren güçlü ve hızlı temizlik performansına sahip toz torbasız elektrikli süpürgelerimizin entegre sensörleri de performans kaybını önler. Runn’n, küçük bir alanda etkili temizlik performansı sergilerken, Relaxx’x elektrikli süpürgenin sesi neredeyse hiç duyulmaz!

Olağanüstü performans ve daha fazla rahatlık.

Evinizde mükemmel temizlik sonuçlarına ulaşmanızı sağlayacak, Avrupa Birliği enerji etiketi yönetmeliğine uygun güçlü, sessiz ve yüksek performanslı ürünlerimiz arasında ihtiyacınıza uygun elektrikli süpürge mutlaka vardır. Ayrıca, orijinal Bosch elektrikli süpürge torbalarını kullanmak daha etkili ve uzun vadeli temizliği ve ürününüz için daha uzun bir kullanım ömrünü garanti altına alır.

Kablosuz ve güçlü süpürmenin özgürlüğünü yaşayın: Bosch şarjlı elektrikli süpürgeler

Athlet kablosuz dikey süpürgeler her yere ulaşarak derinlemesine temizlik sağlar. Yüksek performanslı lityum iyon batarya, ekstra uzun çalışma süresi sağlar ve kısa sürede şarj edilir. Yüksek verim sağlayan SensorBagless™ teknolojisi ile birlikte AllFloor HighPower elektrikli fırça; parke, halı ve fayans dahil tüm yüzey tiplerinde yüksek temizleme performansı sunar. Ayrıca hafifliği ve EasyClean sistemi sayesinde kullanımı, saklaması ve temizliği kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Move 2in1 şarj edilebilen el temizleyicisi hafiftir, kullanışlıdır ve kabloya ihtiyaç duymaz. Hem kablosuz şarjlı süpürge hem de şarjlı el süpürgesi olarak kullanılabilen Move 2in1; dökülen kırıntıları, masadaki yemek artıklarını, evcil hayvan tüylerini temizlenmek için idealdir.

En zor anlarda bile yardımınıza koşuyor: Bosch şarjlı el süpürgeleri

Hafiflikleri ve alandan tasarruf sağlayan tasarımları sayesinde Bosch şarj edilebilen elektrikli süpürgeler kenar köşede biriken tozları, masada kalan kırıntıları veya araba koltukları gibi alanları temizlemek için en uygun çözümdür.

Elektrikli Süpürgeler için Avrupa Birliği Enerji Etiketi: Yüksek performans, düşük enerji tüketimi

1 Eylül 2015 tarihi itibariyle Türkiye’de uygulamaya alınan AB enerji etiketi yönetmeliğine istinaden, ancak motor gücü 1600 Watt’ın altındaki elektrikli süpürgeler piyasaya sunulabiliyor. Bu uygulama sayesinde daha az enerji tüketen fakat daha üstün performanslı elektrikli süpürgeler kullanılmaya başlanacak. Bu düzenleme ile zorunlu hale gelen enerji etiketlerinde, ürünün sahip olduğu enerji verimlilik sınıfının yanı sıra performans değerlendirmede önemli seçim kriterleri olan; sert zemin ve halılardaki toz toplama performans değerleri, hava filtreleme emisyon değerleri ve ses seviyesi bilgileri de yer alıyor.

PowerProtect toz torbası ile elektrikli süpürgenizden en iyi sonucu alırsınız.

Orijinal toz torbaları, elektrikli süpürgenizin en verimli şekilde çalışmasını sağlar. PowerProtect System, toz torbası tamamen dolsa bile uzun süre yüksek temizleme performansı sunmaya devam eder. Üst düzey hijyen sağlayan PowerProtect toz torbaları, tozları filtreler, bu sayede elektrikli süpürgenizin dışarıya verdiği hava çok daha temiz olur. Ayrıca, toz torbanızı daha seyrek değiştirir, daha az maliyetle her zaman yüksek performans alırsınız.

Derinlemesine test edilmiştir. Derinlemesine temizlik sağlar.

Elektrik süpürgelerimizin aynı zamanda en yüksek kalite standartlarını da karşıladığından emin olmak için onlar için işleri zorlaştırırız: Toz torbalı elektrikli süpürgelerimiz seri üretimden çıkmadan önce açma-kapama testimizde 45,000 defa açılıp kapatılır. Zemin başlıklarının da kilometrelerce süren yorgunluk testlerinde olağanüstü bir dayanma gücüne sahip olması gerekir. Bu zorlu dayanıklılık testleri herkesin istediği sonucu doğurur: Yüksek kalite, olağanüstü bir temizlik performansı ve mutlak güvenilirlik.

Top