İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00
  • Yilmaz Ev Consept'e Hoşgeldiniz...

İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00

Unutulan çamaşırlar
canınızı sıkmasın!

“Reload” Yeniden Yükleme Fonksiyonu çamaşır
yıkamaya büyük bir esneklik getiriyor. Mevcut yıkama
programını durdurup, makinenin kapağını açarak ilave
çamaşırları makineye yerleştirebilir ve yıkamaya
devam edebilirsiniz.

İki seçenek, tek sonuç: Mükemmel derecede temiz yıkama

VarioPerfect teknolojisiyle makinenizin yıkama süresini siz ayarlayabilirsiniz. Aceleniz varsa SpeedPerfect seçeneği ile hızı %65’e kadar artırabilir, EcoPerfect seçeneği ile her kilogram çamaşır başına enerjiden %50’ye kadar tasarruf elde edebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri tek bir düğmeye basarak kolayca yapabilirsiniz.

Çamaşır asmaya elveda deyin.

Eğer çamaşırlarınızı evinizde kurutuyorsanız, rutubet oluşmasını önlemek için kurutma yaptığınız odayı sıklıkla havalandırmanız gerekir. Bu da özellikle kış aylarında daha fazla enerji harcamanıza sebep olur. Eğer Bosch çamaşır kurutma makineniz varsa hem enerjiden tasarruf edersiniz hem de evinizde oluşabilecek rutubeti önlemiş olursunuz.

Bir taşla iki kuş vurun: Hem yıkayın hem de kurutun

Bosch tam kurutmalı çamaşır makineleri ile çamaşırlarınız kesintisiz olarak yıkanır ve kurutulur. Evinde ekstra yeri olmayanlar için ideal çözümü ve mükemmel yıkama ve kurutma sonuçlarını sunar.

En zorlu testlerden sonra evinizde yerimizi alıyoruz.

Bir çamaşır makinesi, kurutma makinesi veya tam kurutmalı çamaşır makinesinin ismimizi taşıyabilmesi için önce en zorlu testlerden geçmeli ve çamaşırları, mükemmel biçimde yıkaması ve kurutması gerekir. Çünkü ürünlerimiz yalnızca en yüksek kalite ve performans standartlarını tam olarak karşıladıklarında evinizde kullanıma hazırdır.

Top