İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00
  • Yilmaz Ev Consept'e Hoşgeldiniz...

İletişim

0 342 360 20 20

E-Mail

info@karatascentroom.com

Çalışma Saatleri

Pazrt-Pazr :08:00-21:00

Her zaman büyük planları
olanlar için.

XL ve XXL buzdolapları geniş iç hacmiyle çok daha
fazla gıdayı daha uzun süre taze tutar.

Buzdolabınızın içindeki gıdalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bosch derin donduruculu buzdolapları günlük hayatınıza sadece sağlıklı ve taze yiyecek katmakla kalmaz, aynı zamanda hayatınızı da kolaylaştırır. Tazelik teknolojileri ile yiyeceklerinizi en uygun koşullarda saklarken, fonksiyonel raf çözümleri ve teleskopik ray sistemi ile gıdaları kolaylıkla yerleştirebilir; mükemmel aydınlatma sistemi ile buzdolabınızın içini çok rahat görebilirsiniz.

En yeni soğutma teknolojisine sahip buzdolapları ile mutfağınızda tazelik eksik olmasın.

Siz yapacağınız lezzetli yemekleri, menüleri ve vereceğiniz davetleri düşünün. Çünkü gıdalarınız için en uygun koşulları yaratarak onları uzun süre ilk günkü tazeliğinde tutacak, kullanımı kolay, verimli ve esnek yenilikçi soğutma çözümlerini biz düşündük.

Benzersiz performans ve tazelik için daha fazla yer açın: Bosch gardırop tipi buzdolapları

Bosch gardırop tipi buzdolapları geniş aileler ve toptan yapılan alışverişler için idealdir ve yiyecekleriniz için daha fazla saklama alanı sunar. Bu buzdolaplarımız, yiyecekleriniz için en iyi saklama koşulları, güvenilirlik, sağlamlık ve uzun ömürlülük konusunda ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmıştır.

NoFrost teknolojisi ile buz çözme işlemi tarihe karışıyor.

NoFrost teknolojisi ile buz çözme işlemine son verin. Bu sistem sayesinde soğuk ve kuru hava soğutma kanalları buzdolabınızdaki nemin buharlaşmasını sağlar ve buz oluşumunu engeller. Bu sayede hem buz çözme işlemiyle uğraşmak zorunda kalmaz, hem de zamandan tasarruf eder, yiyeceklerinizi  hep en mükemmel koşullarda saklarsınız.

Üstün özellikler, yenilikçi fikirler ve esnek saklama alanları…

Buzdolapları ve derin dondurucularımız yiyeceklerinizi kolayca yerleştirip, saklamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı. Örneğin büyük bir pasta için daha fazla alana ihtiyacınıza varsa esnek raflar ile istediğiniz alanı rafları geriye iterek veya tümüyle çıkararak kolayca yaratabilirsiniz. Çekilebilir raflar ile en arkada bulunan reçel kavanozuna bile uğraşmadan erişebilirsiniz.

Daha çok kapasite, daha fazla güvenlik: Bosch sandık tipi derin dondurucular

Sandık tipi dondurucular oldukça geniş kullanım kapasitesine sahiptir. Bu tip derin dondurucular, geniş iç hacimlerinin yanı sıra, gıdalarınızın bozulmaması için ekstra güvenlik önlemleri de sunar. Örneğin, elektrik kesintisi gibi durumlarda dondurucunuzun içindeki gıdalar 45 saate kadar çözünmeden kalır.

Tazelik için her şey bir arada olsun isteyenler için

Bosch gardırop tipi donduruculu buzdolapları, bir buzdolabı ve bir derin dondurucudan oluşur. Soğutma ve dondurma için daha fazla geniş alan sağlayan gardırop tipi buzdolapları yiyeceklerinizi uzun süre taze tutacak birçok fonksiyonla donatılmıştır.

Artık buz çözdürme ile uğraşmanıza
gerek yok.

Bosch derin dondurucular, NoFrost özelliği ile diğer derin donduruculardan
ayrılır. Bu özellik sayesinde Bosch çekmeceli derin dondurucularda kullanım
ömrü boyunca buzlanma meydana gelmez. Böylece, zaman ve enerji tüketen
buz çözdürme işlemine gerek duymaz, yiyeceklerinizi uzun süre güvenle
muhafaza edersiniz.

Top